Całe Działdowo i okolice trzymały kciuki za Jakuba Krajkowskiego, 12-letniego działdowianina, który występował w programie telewizyjnym „The Voice Kids”. Wsparcie przyniosło efekty – Jakub zakwalifikował się do dalszego etapu i powalczy o wejście do finału.

„The Voice Kids” to muzyczny talent-show skierowany do wykonawców w wieku 8-15 lat. Program składa się z kilku etapów: przesłuchań w ciemno, bitew, sing off oraz finału. Wszystko poprzedzały castingi. Zgłosił się na nie 12-letni utalentowany mieszkaniec Działdowa Jakub Krajkowski. Jakub przeszedł próbę i został zaproszony na tzw. przesłuchania w ciemno. Polegają one na tym, iż trenerzy: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron siedzą na odwróconych tyłem do sceny fotelach i słuchają występów młodych artystów. Jeżeli któryś z nich się im spodoba, naciskają przycisk „chcę ciebie!”, automatycznie odwracając swój fotel. Jeżeli odwróci się kilku jurorów, o wyborze swojego trenera decyduje występujący. Każdy z jurorów musi skompletować po 15 wykonawców, z którymi przez wiele dni będzie pracował, tak by przygotować ich jak najlepiej do kolejnych etapów.

Przesłuchania, w których brał udział działdowianin, emitowane były w minioną sobotę. Jakub wykonał piosenkę zespołu Bracia „Za szkłem”. Już na samym początku głos utalentowanego 12-latka zaczarował Dawida Kwiatkowskiego. Jakub nie zdążył zaśpiewać pierwszego wersu, a Dawid Kwiatkowski energicznie nacisnął przycisk „chcę ciebie!”.

Więcej w dzisiejszym wydaniu TD. (kup e-wydanie)

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!