Rozpoczęła się przebudowa Przedszkola Miejskiego nr 5 w Działdowie – jedna ze sztandarowych tegorocznych inwestycji w mieście. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to nowe sale przedszkolne zostaną otwarte już we wrześniu.

- Przybywa w mieście dzieci, dlatego ruszyła rozbudowa kolejnego przedszkola w Działdowie. Tym razem powstanie 100 nowych miejsc przedszkolnych w placówce przy ul. Mrongowiusza – mówi burmistrz Działdowa Grzegorz Mrowiński. Inwestycja obejmuje budowę dodatkowego skrzydła, które pomieści 4 nowe sale zajęć, 2 gabinety do zajęć indywidualnych (z logopedą lub psychologiem), pokój nauczycielski, szatnie, łącznik, pomieszczenia gospodarcze oraz pomieszczenia piwniczne. Zgodnie z harmonogramem inwestycja powinna być oddana do września 2018. - Jeżeli nie przeszkodzi nam pogoda, z początkiem nowego roku szkolnego, po raz pierwszy od wielu lat, będziemy w stanie zapewnić miejsca w przedszkolach wszystkim naszym dzieciom – komentuje burmistrz. Inwestycja kosztować będzie 2,6 mln zł.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!