W Działdowie Dzień Kobiet uczczono koncertem polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Koncert odbył się w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Wokalistą grupy jest znany z przekornego humoru i dosadnych wypowiedzi Czesław Mozil.

Artyści przyjemnie zaskoczyli publiczność urozmaiconym repertuarem. Zaprezentowali utwory nie tylko ze swojej najnowszej płyty, lecz także te nieco starsze, pochodzące z poprzednich krążków zespołu: „Debiut” i „Pop”. Szklane dzwoneczki, kastaniety, akordeony, tango, folk i pop – wszystkie te instrumenty i gatunki koegzystowały na scenie, tworząc finezyjne dźwięki i intymny klimat oraz zachwycając słuchaczy. Dwugodzinny występ zakończył się owacjami na stojąco, którymi mieszkańcy Działdowa nagrodzili nietuzinkowych i utalentowanych artystów. Za muzyczną ucztę dla ducha i przybycie do naszego miasta dziękował także burmistrz Grzegorz Mrowiński.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!