We wtorek, 6 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyło się spotkanie autorskie z lokalną poetką i pisarką Krystyną Sztramską. Podczas dyskusji skupiano się w szczególności na najnowszym zbiorze jej opowiadań pt. „Zawsze jest jakieś lepsze jutro”.

Autorka podzieliła się z publicznością przemyśleniami na temat swojej twórczości i chętnie odpowiadała na zadawane pytania. Zaprezentowała również wywiad, który z nią przeprowadzono w Radio Olsztyn oraz fragment swojego występu ze znanym aktorem Marcinem Trońskim. Wśród zaproszonych gości byli m.in. burmistrz Grzegorz Mrowiński, ks. kanonik Alfons Bernard Barzowski, a także siostry loretanki. Spotkanie prowadziły Renata Buczyńska i Ewa Sotomska. Fragmenty jednego z prezentowanych opowiadań przeczytała Sylwia Kaczmarczyk, a Janina Dzenis przedstawiła recenzję omawianej książki. Autorka spotkała się z pozytywnym odbiorem swojej twórczości. Wraz z gratulacjami burmistrz Działdowa wręczył jej bukiet kwiatów, wyrażając podziękowanie za wkład pisarki w rozwój kulturalny i artystyczny miasta.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!