Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie po raz trzeci uczestniczą w projekcie Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu.

Młodzież z klasy I c II LO organizuje spotkanie profilaktyczne z działdowskimi amazonkami. Podczas spotkania będzie można nauczyć się samokontroli piersi, dowiedzieć się w jaki sposób uchronić się przed rakiem oraz poznać i skosztować diety antyrakowej.

Spotkanie odbędzie się 17.05.2018 r. (czwartek) w Zespole Szkół nr 2 w Działdowie. Początek godz. 16.00, sala nr 20. Zapraszamy.

Warto dodać, że działdowscy licealiści do tej pory wzięli udział w warsztatach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu, w których m.in. uczestniczyli w symulacji obrad rady miasta. Wcielili się w role prezydentów, radnych oraz najważniejszych osób zarządzających miastem. Zajęcia poprowadził Paweł Żujewski - koordynator ANP w województwie warmińsko-mazurskim. Młodzież wystartowała również w konkursie projektów społecznych. Nagrała filmik pt. „Nowoczesny patriota w mojej okolicy” oraz przygotowuje projekt społeczny. Gra również w grę Politikon.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!