W minioną sobotę Działdowo odwiedzili najsilniejsi mężczyźni w kraju. Na rynku odbył się bowiem Puchar Polski Strongman 2018.

Zawody już po raz drugi zorganizowało Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Inicjatyw Kulturalnych przy współpracy z Miejskim Domem Kultury. Wystąpiło w nich dziesięciu zawodników, którzy połączyli się w pary. Byli to: Mariusz Dorawa, Marcin Wlizło, Krzysztof Schabowski, Michał Węglicki, Robert Kalinowski, Michał Kopacki, Przemysław Brzoza, Bartłomiej Grubba, Krzysztof Radzikowski oraz Piotr Czapiewski. Wśród konkurencji nie mogło zabraknąć chociażby widowiskowego przeciągania tira czy też wyciskania belki. Wszystkich rywalizacji dokładnie pilnowali sędziowie Mariusz Pudzianowski oraz Grzegorz Peksa. Nie zabrakło również gości specjalnych. Jednym z nim był Adrian Zieliński - polski sztangista, mistrz olimpijski z Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w podnoszeniu ciężarów w wadze do 85 kg. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem działdowian, których nie przestraszył nawet padający deszcz.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!