Od 1 lipca 2018 r. wydawanie Ogólnopolskiej Karty Seniora w Działdowie przejął Uniwersytet Trzeciego Wieku w Działdowie.

Karty wydawane będą w każdy poniedziałek w godz. 9.00 – 13.00 w biurze Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Placu Biedrawy 1. Dokument może być wydany każdej osobie, która ukończyła 60 lat. Jest on ważny bezterminowo, a senior nie ponosi żadnych kosztów związanych z jego wydaniem.

Władze miasta zapraszają firmy działające na terenie Działdowa do przystąpienia jako partnerzy do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora. Do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora firma może zgłosić się poprzez uzupełnienie formularza oraz przesłanie do Stowarzyszenia MANKO (ul. Siarczki 16, 30-698 Kraków), koordynującego ogólnopolski program Miasto Przyjazne Seniorom i Ogólnopolska Karta Seniora. Przedsiębiorca ma do wyboru trzy opcje przystąpienia do programu – bezpłatna, extra i premium. Dodatkowo przedsiębiorca sam ustala jaką zniżkę/ofertę zaproponuje seniorom. W zamian, firma otrzymuje certyfikat partnera programu.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!