Od 10 do 18 sierpnia odbędzie się cykl imprez kulturalnych i sportowych związanych z 674. urodzinami Działdowa. Punktem kulminacyjnym obchodów będzie występ Kasi Kowalskiej.

Urodzinowa impreza rozpocznie się w piątek, 10 sierpnia tradycyjnie na terenie przyległym do boisk sportowych przy ul. Świerkowej. Tam od godziny 18.00 na wszystkich mieszkańców czekać będzie moc atrakcji. Tego dnia zagrają: Multicolor, NOX oraz Afromental. Organizatorzy przygotują tego dnia program dla dzieci „Piosenki snem pisane” oraz „City Shake”, czyli bicie rekordu w liczbie roztańczonych mieszkańców. Kolejny dzień upłynie w rytmie muzyki disco polo. W sobotę na scenie wystąpią: Imperial, Awers, Jacek Gwiazda oraz Classic. Prawdziwa wisienka na torcie czeka nas w niedzielę. Wtedy koncert zagra gwiazda tegorocznych urodzin – Kasia Kowalska, która w tym roku świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Tuż przed nią wystąpią: Sebastian Riedel & Cree, Jej Chłopaki oraz kabaret Świerszczychrząszcz. Koncerty zakończą się pokazem fajerwerków. 13 i 14 sierpnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędą się pokazy mobilnego planetarium. Ponadto 14 sierpnia, również w MBP, zorganizowana zostanie promocja „Działdowskiego Almanachu Poezji. Każdy jest poetą własnego dnia”. W środę, 15 sierpnia czeka nas IV Urodzinowa Działdowska Dycha, zaś w sobotę, 18 sierpnia turniej rycerski w parku Honorowych Dawców Krwi.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!