Dziś o godzinie 18.00 rozpocznie się 23. edycja Katarzynek. Galę uświetni koncert Krzysztofa Napiórkowskiego.

Impreza jest organizowana nieprzerwanie od 1997 roku, jest okazją do wyróżnienia osób, które swoją pracą bądź działalnością w sposób szczególny zasłużyły się lokalnej społeczności i miastu. XXIII galę uświetni koncert Krzysztofa Napiórkowskiego, pianisty, wokalisty, kompozytora i autora piosenek, pieśniarza i producenta muzycznego. Krzysztof Napiórkowski swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także pełne dystansu do świata poetyckie teksty piosenek. Twórczość Krzysztofa Napiórkowskiego wykorzystano m.in w filmie „Prezent” (reż. Dominika Długokęcka) oraz w serialu „Prawo Agaty” (TVN). Współpracował i nagrywał z wieloma znakomitymi muzykami, m.in. Anną Marią Jopek, Dorotą Miśkiewicz, Moniką Lidke, Grzegorzem Turnauem, Wojciechem Majewskim, Michałem Jurkiewiczem, Markiem Napiórkowskim czy Adamem Strugiem.

Początek o godzinie 18.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2. Bilety w cenie 20 zł są do nabycia w biurze Miejskiego Domu Kultury.

 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!