Policjanci ruchu drogowego z Działdowa zatrzymali na jednej z ulic w mieście kierowcę smarta. Przyczyną kontroli była zbyt szybka jazda kierowcy w terenie zabudowanym. Mężczyzna już stracił dokument prawa jazdy za jazdę z prędkością o 59 km/h większą niż obowiązująca.

Jeden z pacjentów działdowskiego szpitala wynosił rzeczy znajdujące się na wyposażeniu placówki. Wszystko chował w zaparkowanym nieopodal samochodzie. Przestępstwo wykrył ochroniarz.

W piątek, 20 września kryminalni z Działdowa zatrzymali 37-letniego działdowianina poszukiwanego listem gończym. Sąd Rejonowy w Działdowie wydał na mężczyznę nakaz i list gończy w związku z zasądzonym wyrokiem 3 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo spowodowania uszczerbku na zdrowiu u innej osoby. - Mężczyzna został zatrzymany w jednym z domostw na terenie gminy Iłowo-Osada. Spod pieczy funkcjonariuszy mężczyzna od razu został przekazany funkcjonariuszom służby więziennej - mówi Justyna Nowicka z KPP w Działdowie.

Wczoraj w Sławkowie doszło do poważnego wypadku drogowego. Z nieustalonych jeszcze przyczyn kierowca Mazdy stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał z jedni i uderzył w płot. Samochód przebił ogrodzenie i przewrócił się na bok.

- Samochodem podróżowało 5 młodych mężczyzn, w tym dwoje nieletnich. Kiedy na miejsce dojechali strażacy z OSP Uzdowo, czterech z nich znajdowało się już na zewnątrz pojazdu. Piątego mężczyznę z roztrzaskanego samochodu wyciągnęli strażacy - relacjonuje mł. kpt. Damian Mackiewicz z KP PSP w Działdowie.

W działaniach brały udział cztery zastępy strażaków. Na miejsce dojechały też cztery zespoły ratownictwa medycznego. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala w Działdowie.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!