Spread jest różnicą między kursem (ceną) sprzedaży, a kursem (ceną) kupna aktywów, czyli zasobów majątkowych o wiarygodnie określonej wartości, jak waluty czy papiery wartościowe. To spread określa czy dana transakcja walutowa jest korzystna czy nie.

Nadzwyczajne walne zebranie akcjonariuszy Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej SA w Mławie 29 marca podjęło uchwałę rozwiązaniu spółki i rozpoczęciu jej likwidacji. Należące do niej autobusy mają obsługiwać połączenia tylko do 21 czerwca, czyli do ostatniego dnia nauki w bieżącym roku szkolnym.

Fotografowanie i nagrywanie filmików bywa bardzo niebezpiecznym zajęciem. Jako turyści zaglądamy w każdy kąt świata, a tam... siedem cudów. No i jak tego nie uwiecznić, jak nie wysłać znajomym, nie umieścić na fejsie. Ze swoją twarzą na pierwszym planie i odpowiednio dowcipnym komentarzem.

Reklama w Social Mediach stała się bardzo popularną formą marketingu. Możliwość dotarcia do wielu osób, targetowanie czy prostota to tylko niektóre cechy tego sposobu. Portale społecznościowe stale zyskują jako miejsce do reklamowania się, a z ich plusów korzystają największe światowe marki. Trend ten nieustannie zyskuje na popularności i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Co jest tajemnicą sukcesu reklamowania się w Social Mediach? Jakie korzyści przynosi reklama w Mediach Społecznościowych? Dlaczego warto skorzystać z tej formy reklamowania się? W dalszej części tekstu przedstawiamy odpowiedzi na te pytania oraz podajemy przydatne informacje, oraz porady.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaca emerytury i renty w kilku terminach. Ostatnim jest 25. dzień każdego miesiąca, w grudniu przypadający w święta Bożego Narodzenia. Co zatem z osobami, które otrzymują świadczenia w tym terminie?

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!