Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty! Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wyrazy podziękowania i uznania za pracę na rzecz rozwoju edukacji i szkół w Powiecie Działdowskim. Każdego dnia realizując swoje zawodowe zadania, odgrywacie Państwo ważną rolę w procesie kształcenia i wychowania młodzieży, ponieważ w dużym stopniu to od Was zależy, jaką drogę edukacyjną i zawodową wybiorą uczniowie oraz jaką postawę przyjmą w dorosłym życiu.

Dziękując za odpowiedzialną pracę, życzymy radości z uczenia i wychowywania młodych ludzi, satysfakcji z odkrywania i rozwijania uczniowskich talentów, dumy z sukcesów wychowanków oraz twórczego zapału do podejmowania nowych wyzwań.
Niech Państwa wiedza, doświadczenie i postawa spotykają się z uznaniem rodziców oraz szacunkiem uczniów, niech stanowią dla młodego pokolenia inspirację do własnego rozwoju oraz poszukiwań.
Dzień Edukacji Narodowej to także święto uczniów.

Drodzy Uczniowie, w szkole nie tylko zdobywacie wiedzę i doskonalicie umiejętności, ale uczycie się odpowiedzialności, tolerancji, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Stajecie się dojrzałymi osobami, realizującymi swoje ambitne plany i marzenia. Życzymy Wam, aby wykształcenie zdobyte w naszych szkołach zapewniło każdemu z Was indywidualny rozwój, a w przyszłości stało się dla Was źródłem satysfakcji, życiowego spełnienia i zawodowego sukcesu.

Przewodnicząca Rady Powiatu Działdowskiego      
Magdalena Anczykowska      

Starosta  Działdowski      
Marian Janicki      

Wicestarosta      
Marian Brandt      

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy Placówek Oświatowych,

z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu Samorządu Gminy Iłowo-Osada pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: wiele radości i satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Dziękujemy za codzienny trud, wrażliwość i zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą oraz wskazywanie im właściwej drogi życia. To Państwo tworzycie szczególną atmosferę w szkole i sprawiacie, że młodzi ludzie chcą poszerzać horyzonty wiedzy, a po latach z sentymentem będą wspominać chwile spędzone w szkolnych murach. 

Niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich dobre i mądre życiowe wybory.

Życzymy Państwu zdrowia oraz samych, spokojnych i pełnych zadowolenia dni!

Przewodnicząca Rady Gminy Iłowo-Osada      
Teresa Świątkowska      

Wójt Gminy Iłowo-Osada      
Sebastian Cichocki      

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!