W sobotę, 21 lipca w Nowym Dworze nie zabrakło dobrego humoru, emocji i roześmianych dziecięcych twarzy, a to wszystko za sprawą festynu rodzinnego. Wielopokoleniowa impreza integracyjna zgromadziła wielu uczestników w różnym wieku.

Na scenie wystąpiły m.in. „Ach te baby”, „Dziady weselne” oraz żeńska grupa roztańczona w rytm zumby. Ogromne wrażenie na dzieciach wywarły zjeżdżalnie, konie, quad, bańki, balony, pokazy strażackie oraz zabawy z nagrodami przygotowane przez animatorki z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Nowy Dwór odwiedzili również motocykliści. W kolejnym punkcie programu dorośli wykazywali się sprawnością, zwinnością i sprytem biorąc udział w niecodziennych konkurencjach. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyła się przygotowana loteria fantowa oraz plener rzeźbiarski. Obecni na festynie mogli posmakować „swojskiego jadła”. Smakosze odrobiny słodyczy w kawiarence pod chmurką mogli skosztować gorącej kawy lub herbaty z porcją pysznego domowego ciasta. Z kolei amatorów piknikowego posiłku kusiło zapachem ognisko, na którym można było upiec kiełbaskę. Było bardzo wesoło, nikt z pewnością się nie nudził, a zabawa z tańcami trwała do późnych godzin wieczornych.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!