Siedem orkiestr dętych Ochotniczych Straży Pożarnych weźmie udział w XXV Regionalnym Przeglądzie Orkiestr OSP, który już w najbliższą niedzielę odbędzie się w parku sportowo-rekreacyjnym w Lidzbarku.

Przegląd tradycyjnie rozpocznie się przemarszem orkiestr na Placu Hallera o godz. 11.30. Następnie, w parku sportowo-rekreacyjnym, każda z zaproszonych orkiestr zaprezentuje trzy utwory z własnego repertuaru, w tym jeden polskiego kompozytora. Po pokazie zaplanowano koncert okolicznościowy z okazji 100-lecia niepodległości. W tym roku nad Jeziorem Lidzbarskim wystąpią: Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Lidzbarka, Orkiestra Dęta ZHP-OSP z Uniejowa, Orkiestra Dęta OSP z Jezior Wielkich, Orkiestra Dęta OSP z Ropczyc, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Płośnicy, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Pruszkowa oraz Gminna Orkiestra Dęta OSP z Czajkowic.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!