W sobotę, 19 maja jubileusz 105. urodzin świętowała mieszkanka Jabłonowa Marianna Gawenda.

Z tej okazji w kościele pw. Wszystkich Świętych w Niechłoninie ks. Dariusz Załęcki celebrował mszę św. w intencji pani Marianny prosząc o zdrowie i dalszą życzliwą opiekę ze strony najbliższych. Podczas uroczystości w imieniu wszystkich mieszkańców gminy Płośnica wójt Krzysztof Groblewski złożył jubilatce najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha i zdrowia na dalsze lata. Dodatkowo wraz z kierownik USC Anną Rozentalską wręczyli list z gratulacjami i życzeniami, kwiaty oraz kosz pełen słodkich upominków.

Pani Marianna Gawenda jest nie tylko najstarszą mieszkanką gminy Płośnica, ale również naszego powiatu. Jubilatka jest prawdziwą skarbnicą wiedzy, chętnie dzieli się swoimi wspomnieniami i doświadczeniami na temat życia na przestrzeni ponad wieku. Pani Marianna jest osobą uśmiechniętą, pełną ciepła, wigoru i życiowej energii, aż trudno uwierzyć, że skończyła 105 lat.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!