W niedziele, 28 stycznia w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie po raz kolejny odbyło się spotkanie z cyklu „Teatr przy stoliku”.

Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała sztukę pt. „Boże mój” w wykonaniu Joanny Fertacz i Grzegorza Jurkiewicz. Błyskotliwa komedia o dość niezwykłej sesji terapeutycznej wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród widzów.

„Boże mój” to oryginalna, pełna zaskakujących pomysłów i skrząca się błyskotliwymi dialogami komedia o dość niezwykłej sesji terapeutycznej. W gabinecie pani psycholog zjawia się pacjent, który oczekuje pomocy w ciągu godziny - tylko tyle bowiem zostało czasu do końca świata, który…. sam stworzył. Bóg, bo to on we własnej osobie jest pacjentem Elli, od lat cierpi na depresję i nie ma już siły rządzić ludzkością. Jaki jest stwórca w człowieczym wymiarze? Co doprowadza go do psychicznego załamania na przestrzeni dziejów? Jak wygląda świat z perspektywy smutnego Boga i co znaczy dla niego historia Hioba? Anat Gov, znane z Biblii tematy przedstawia z dużą dozą humoru i refleksji, pokazując je w zupełnie innym świetle.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!