W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy plebiscyt na najpopularniejszego sportowca gminy Rybno w 2017 roku według czytelników „Tygodnika Działdowskiego”. Do naszej redakcji wpłynęły pierwsze kupony konkursowe, a my zapraszamy do głosowania.

Przypomnijmy, że do wyborów sportowca gminy Rybno przyłączyliśmy się po raz drugi. Nabór kandydatów do plebiscytu trwał od 12 do 26 stycznia. Wtedy to mieszkańcy gminy mogli zgłaszać swoich ulubionych sportowców, a warunek był jeden - musiała to być osoba, która w sposób szczególny reprezentowała gminę w wydarzeniach sportowych w 2017 roku. Ostatecznie zgłoszono 13 nazwisk. Wśród nich przeważają piłkarze (5 kandydatów). Nie zabrakło także przedstawicieli takich sportów jak taekwondo, kickboxing, zapasy czy tenis stołowy.

W jaki sposób można zagłosować na najpopularniejszego sportowca? Wystarczy wypełnić kupon konkursowy, który znajduje się w aktualnym wydaniu „TD", i wysłać go do naszej redakcji (ul. Długa 9 a, 06-500 Mława) lub dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy Rybno (pokój nr 8).

Sportowiec, który uzyska najwięcej głosów, otrzyma tytuł „Najpopularniejszego Sportowca Gminy Rybno w 2017 roku według czytelników „Tygodnika Działdowskiego”, a także statuetkę oraz nagrodę – bon o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepie sportowym Stela-Mar w Działdowie. Dodatkowo wśród czytelników, którzy wezmą udział w naszej zabawie, rozlosujemy zestaw upominków.

Gala rozdania nagród odbędzie się w niedzielę, 25 lutego w Rybnie. Na kupony konkursowe czekamy do 22 lutego. Zapraszamy do głosowania!

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!