Już w najbliższą sobotę, 7 października na plaży miejskiej w Lidzbarku odbędą się XII Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi im. Ryszarda Folgarta.

Zawody rozpoczną się o godzinie 10.30 specjalną ceremonią, podczas której wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Lidzbarku. Następnie o godzinie 11.00 odbędzie się wyścig w kategorii sport (junior open, senior women, senior open) w łodziach 10-osobowych. O godzinie 12.00 wystartuje wyścig w kategorii fan – dla drużyn amatorskich, również w łodziach 10-osobowych. Zwieńczeniem zawodów będzie wyścig w kat. sport (senior miks, junior miks). Oprócz tego organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Będzie m.in. pływanie na smoku oraz poczęstunek. Na koniec przewidziano imprezę w hotelu „Ambrowil”.

Organizatorami zawodów są: Stowarzyszenie Lidzbarscy Sportowcy im. Ryszarda Folgarta oraz Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Lidzbarka „Wrota Mazur”.

 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!