Tenisiści stołowi grający w Lotto Superlidze mają za sobą piąta kolejkę rozgrywek mistrzowskich. Działdowski Dekorglass wygrał cztery spotkania i doznał jednej porażki.

Nasza drużyna wygrała najpierw w Rzeszowie, później z Polonią Bytom w Działdowie, a następnie uległa niespodziewanie we własnej hali Kolpingowi Jarosław. Choć ci, którzy oglądali ten mecz, wcale do niespodzianek tego nie mogą zaliczyć. Gra chińskiego zawodnika w zespole Jarosławia, pokazała, że z nim w składzie jarosławianie są w stanie pokonać każdy zespół w polskiej lidze. Później po ciężkiej walce Dekorglass pokonał w Ostródzie Morliny, a już po dwóch dniach uporał się z Palmiarnią w Zielonej Górze.

Najwięcej wygranych pojedynków ma na swoim koncie Wong Chun Ting, 4 wygrane i 1 porażka. Paweł Fertikowski – 3 zwycięstwa i 2 porażki, Kenta Matsudaira - 2 zwycięstwa i zero przegranych, Jiri Vrablik - 2 zwycięstwa i 1 porażka, Wang Yang - 2 zwycięstwa i 2 porażki.

Najbliższy mecz zespół Działdowa rozegra 19 listopada w Warszawie ze Spójnią.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!