Dla miłośników tenisa stołowego przychodzi czas wielkich emocji. Działdowski Dekorglass na przestrzeni 20 dni rozegra aż 8 spotkań - 6 w Lotto Superlidze i 2 w Lidze Mistrzów.

Maraton tenisowy rozpocznie się meczem ze Spójnia Warszawa w niedzielę, 19 listopada. W środę, 22 listopada nasza drużyna wyjedzie na mecz do Danii z Roskilde BTK 61. Dwa dni później (24 listopada) kolejny mecz w lidze polskiej w Bydgoszczy z Gwiazdą i za kolejne dwa dni (26 listopada) mecz w Działdowie z Dojlidami Białystok. Zaraz po tym spotkaniu (29 listopada) kolejny wyjazd w Lidze Mistrzów do Düseldorfu. Po przylocie z Niemiec czeka naszą drużynę (1 grudnia) mecz w Działdowie z AZS Gdańsk, a już 5 grudnia kolejne spotkanie z Bogorią w Grodzisku Mazowieckim. Zakończenie maratonu to mecz w Działdowie (8 grudnia) z Wartą Kostrzyn. Później tenisiści będą mieli niecałe dwa tygodnie na odpoczynek i ostatni mecz w tym roku rozegrany zostanie w Działdowie 21 grudnia w ramach Ligi Mistrzów z Hennebont TT (Francja).

Będzie to naprawdę wyczerpujący okres dla naszej drużyny, ale także i dla działdowskich kibiców. Mamy nadzieję, że i jedni i drudzy nie zawiodą.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!