Działdowski Dekorglass zajmując 3. miejsce w swojej grupie w rozgrywkach Ligi Mistrzów wywalczył prawo gry w dalszym etapie europejskich rozgrywek. Tym razem będzie to udział, już w ćwierćfinale rozgrywek Pucharu Europy.

W Luksemburgu odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych tych rozgrywek w piątek, 22 grudnia. Naszym rywalem będzie jedna z drużyn, które między sobą rozegrają dwa mecze o awans do ćwierćfinału. Będą to; drużyna z Belgii TTC Sokah Hoboken (dzielnica Antwerpii) oraz zespół z Czech SF SKK EL Nino Praha. Pierwsze spotkanie zespoły rozegrają 12 stycznia, rewanż nastąpi dwa tygodnie później. Po tym dwumeczu poznamy rywala Dekorglassu. Gdyby został nim zespół z Czech, to wiele informacji na temat tej drużyny mógłby przekazać Jiri Vrablik, który na co dzień mieszka i trenuje w stolicy swojego kraju i zapewne zna doskonale wszystkich zawodników naszego ewentualnego rywala. Gospodarzem pierwszego meczu w ćwierćfinale będzie drużyna z Działdowa.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!