W poniedziałek, 12 marca odbyło się zebranie założycielskie nowego stowarzyszenia sportowego pod wstępną nazwą „Miejski Klub Sportowy Działdowo”. Z inicjatywą takiego spotkania wyszedł burmistrz miasta Grzegorz Mrowiński.

W spotkaniu wzięło udział około 60 osób, na listę założycieli wpisało się 39. Na spotkaniu przyjęto regulamin stowarzyszenia i ustalono termin walnego zebrania nowej organizacji. Na następnym spotkaniu członkowie założyciele mają dokonać wyboru zarządu i komisji rewizyjnej powstającego klubu. O dalszych działaniach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco na naszych łamach. Przypominamy, że Klub Sportowy Start nie występuje już w żadnych rozgrywkach prowadzonych przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej od sierpnia 2016 roku. Jest szansa, że w miejsce Startu powstanie nowy klub i kibice piłkarscy będą mogli znowu pasjonować się rozgrywkami z udziałem działdowskiej drużyny.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!