Nowa drużyna Działdowa poczyna sobie znakomicie w rozgrywkach piłkarskiej klasy B. W sobotę, 8 września piłkarze MKS rozegrali czwarty mecz i odnieśli czwarte zwycięstwo.

Rywalem działdowian była Mewa Smykowo, a mecz rozegrano na boisku rywala. Rozpoczęło się znakomicie, już w 2. minucie meczu rzut różny wykonywał Cezary Pieckowski i zrobił to w stylu Kazimierza Deyny, posłał piłkę bezpośrednio do bramki. Sześć minut później było już 2:0, celny strzał oddał Norbert Blank. Krótko po przerwie swoją drugą bramkę zdobył Norbert Blank po strzale oddanym z 17 metrów. Później padały kolejne bramki. W 68. minucie swojego gola zdobył Oskar Pieckowski. Nie upłynęło zbyt wiele minut i ten sam zawodnik strzelił kolejnego gola. Około 10 minut przed końcem spotkania ostatniego gola zdobył Sławomir Cybulski i wynikiem 6:0 zakończył się kolejny mecz MKS. Działdowska prowadzi w tabeli rozgrywek z dorobkiem 12 punktów.

W najbliższą sobotę o godzinie 16. po raz pierwszy w obecnych rozgrywkach zobaczymy naszych piłkarzy na stadionie w Działdowie. Po pracach remontowych stadion działdowski prezentuje się znakomicie, więc warto wybrać się na ten mecz, tym bardziej, że zarząd klubu przygotowuje szereg niespodzianek dla kibiców.

W meczu z Mewą Smykowo MKS wystąpił w składzie: Kamil Molski, Marcin Rzymowski (70-Sławomir Cybulski), Adrian Bąbalicki, Leszek Pieckowski, Cezary Pieckowski (75-Krzysztof Kościński), Oskar Pieckowski, Jakub Sobotka (46-Adam Pawlaczyk), Bartosz Sobotka (Karol Grabowski), Norbert Blank (60-Kacper Bąbalicki), Łukasz Szymański (70-Gabriel Weinar), Piotr Czarnecki (70-Szymon Gęsicki).

Warto zaznaczyć, że w niedzielę grali również juniorzy MKS. Na boisku w Działdowie rywalem młodych piłkarzy Działdowa był zespół GKS Szczytno. Wygrali działdowianie 4:1.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!