Już w najbliższą sobotę na murawę działdowskiego stadionu po raz pierwszy wybiegną seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego „Działdowo”. Spotkanie będzie wyjątkowe, ponieważ seniorska piłka nożna wraca do Działdowa po wielomiesięcznej przerwie.

Rywalem działdowskiego zespołu będzie UKS Żak Jamielnik – drużyna, która zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli, z jednym punktem na koncie. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00, jednak władze klubu zapraszają na stadion już o godzinie 15.30. Wszystko przez szereg atrakcji. Planowane są konkursy z nagrodami. Będzie także poczęstunek dla wszystkich kibiców. Po meczu odbędzie się wspólne grillowanie z zawodnikami.

Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco bowiem nowa drużyna z Działdowa radzi sobie w rozgrywkach klasy B bardzo dobrze. Po czterech spotkaniach ma na swoim koncie komplet punktów i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Wrażenie robi też bilans bramkowy, w którym MKS ma 18 bramek strzelonych i tylko 3 stracone.

Wstęp na każdy mecz działdowskiej drużyny jest bezpłatny.

 

 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!