To był wspaniały mecz w wykonaniu naszej drużyny tenisowej. Działdowski Dekorglass pokonał we własnej hali mistrzów Francji drużynę Stella Sport La Romagne 3:0. W całym spotkaniu nasz zespół stracił zaledwie jednego seta. To był bardzo udany rewanż za porażkę 1:3 we Francji w pierwszym spotkaniu.

Rozpoczął znakomicie nasz Japończyk Taku Takakiwa, który gładko pokonał w trzech setach Adriana Crisana (Rumunia). W drugim pojedynku spotkał się nasz Wang Yang z Chińczykiem z francuskim paszportem Chen Tianyuanem.
W pierwszym meczu obaj zawodnicy stoczyli zacięty pojedynek, zakończony po pięciu setach zwycięstwem Chena. Wang Yang wziął pełny rewanż wygrywając walkę w czterech setach. To był naprawdę porywający pojedynek, a trzeci set zakończył się na przewagi po zdobyciu przez naszego tenisistę szesnastego punktu. W trzeciej walce Jiri Vrablik dość gładko, podobnie jak we Francji, pokonał Daniela Góraka zdecydowanie w trzech krótkich setach. Teraz nasz zespół czekają jeszcze dwa mecze, w Austrii z drużyną Walter Wels (29 listopada) oraz 6 grudnia w Rosji z UMMC Jekaterinburg. Zwycięstwo w Austrii powinno zapewnić naszej drużynie awans do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!